if you have THIS, you don’t need THAT ~ Bachelorette, All fired up, Ravishing Rose

Jeżeli jesteście szminkowymi maniaczkami, jak ja, to pewnie zdarzyło wam się kupić szminkę o boskim kolorze, w przekonaniu, że akurat takiego koloru jeszcze nie macie. A później okazuje się, że jesteście szczęśliwymi posiadaczkami pięciu podobnych :D

Dzisiaj przedstawię wam trzy szminki, które wyglądają wręcz identycznie. Jeśli więc macie ograniczony budżet, albo planujecie zakup kolejnej, droższej pomadki, zerknijcie, czy już nie macie podobnej:)

Na tapetę idzie piękny kolor czerwonawego bordo trochę wpadającego w fuksję: Studded Kiss Lipstick w kolorze Bachelorette (Kat Von D), Retro Matt All Fired Up (MAC) i  True Matt Ravishing Rose (AVON).

20180223_124058

trzy czerwone bordo                                                   (od góry: Avon, Kat Von D, MAC)

Każda z nich jest matowa i bardzo długo się utrzymuje. Różnią je szczegóły, ale o tym niżej.

Bachelorette:

bachelorette

 

Szminkę nakłada się dość tępo i według mnie trzyma się najgorzej ze wszystkich wymienionych. Jest oczywiście bardzo trwała, bo ruszy ja dopiero konkretny posiłek. Jednak schodzi dość „brzydko”, bo rozmazuje się na konturach i wygląda to mało estetycznie. Dołożona druga warstwa prezentuje się całkiem dobrze, jednak czuje się już ciężar tej szminki i możemy czuć dyskomfort na ustach.

Cena: 85 zł (Sephora)

All Fired Up:

all fired up

Ta pomadka pochodzi z serii Retro Matt, wiec możecie spodziewać się nieziemskiej trwałości, jednak nakładanie jej na usta nie należy do najłatwiejszych. Jeżeli przebrniecie już przez najgorsze;) to możecie być pewne, że szminka zostanie na swoim miejscu przez prawie cały dzień. Oczywiście może „ruszyć” ja tłusty posiłek, ale naprawdę w minimalnym stopniu. Do tego bardzo ładnie schodzi z ust, więc nie musimy się obawiać wyglądu klauna:)

Cena: 86 zł (MAC, Douglas)

i last but not least:

Ravishing Rose:

ravishing rose

Ta szminka jest najbardziej komfortowa i w nakładaniu i w noszeniu. Nawet jeżeli dokładamy kolejną warstwę nie będziemy czuć skorupki na ustach.  Trwałością też nie ustępuje swoim koleżankom:) Pod tym względem stawiam ją na drugim miejscu. Najbardziej istotne jest to, ze można ją zdobyć za naprawdę małe pieniądze, ze względu na częste promocje Avonu.

Cena: od ok 16 zł (katalog Avon)

Prawda, że piękne?!

 

 

 

 

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s